Stará dobrá Anglie, vše v normálu. A nebo ne?


  Savannah Rogers

  Share
  avatar
  Savannah Rogers

  Poèet pøíspìvkù : 16
  Join date : 27. 01. 17
  Age : 20

  Savannah Rogers

  Příspěvek pro Savannah Rogers za Sat Jan 28, 2017 2:10 am


  Jméno:
  Savannah
  Příjmení:
  Rogers
  Pohlaví:
  Dívka
  Věk:
  18
  Povaha:
  Asi by se hodilo začít zlehka, ale už jenom to k Savanně nesedí. Je to dívka velkých činů. Sebevražedným tempem bojující s osudem a nástrahami, které jí dá do cesty. A potom jsou tu dny, kdy místo toho, aby překážky překonala, je prostě jenom obejde, protože je příliš líná na to, aby se nějak namáhala. Což přetrvává v 99% případech ze 101. Ne že by byla úplně líná - vlastně je. Věci sice dělá pořádně, když už se do nich pustí, ale jde o to začít a na to většinou nemá dostatek baterek, času, motivace a dalších výmluv, kterými se snaží omluvit, že z ní prostě a jednoduše pracovitá osoba nebude. Ale zase aby jsme na ni jen neházeli špatnosti, nutno podotknout, že v tom zase tak zle není. Když už je třeba věci brát vážně, tak ač to třeba nepřizná, zajímá se a snaží se pomoci a přestává si z toho dělat legraci, teda jak kdy. Minimálně to prostě bere vážněji tak nějak 'v duchu.' Tolik k její lenosti.
  Není zase až tak hloupá, jakou ze sebe dělá. V podstatě je chytrá a nutno říct, že má ráda knížky. Je čtenářka, knihomolka. A prý je divné číst si i při cestě ulicí, ale jí to tak nepřijde. Potom přichází srážky, kdy jde pozdě, ale kapitola je příliš napínavá na to, aby to utnula a proto vráží do všech kolem sebe. Nakonec se natáhne na cestě jako palačinka ke stropu. Proto většina jejího oblečení nepřežije déle, než pár dní. Všechno se časem opotřebuje a pokud to nazýváte nezničitelným, ještě to nepotkalo Savannu.
  Žel bohu, už jen kvůli ostatním. Savannah má poněkud jiný pohled na svět. Nemluvím tu jen o cynismu, který je nepřehlédnutelnou složkou obrovských rozměrů v jejím chování a ovlivňování rozhodnutí. Svět zkrátka vidí černobíle a nějak nepotřebuje na co se těšit. Od ničeho a nikoho nic neočekává, nechce být zklamaná. Tedy to už zase lžu. Jediné, od čeho něco očekává, je čokoláda.
  Ráda se směje a ze všeho si dělá srandu a i když vypadá jako poslední člověk o kterém by jste něco nevěděli, opak je pravdou. Takže pokud ji opravdu neposloucháte a vše pouštíte druhým uchem ven, nemáte příliš velkou šanci ji poznat. Ale to raději ani nechtějte. Sarkamus je takové její druhé jméno. I když nemá velké ego, minimálně ne to opravdové. Protože to její přerostlé je jenom přetvářka. Takže se nebojte, že by byla nějaká egocentrická, dokáže od toho i upustit a na chvíli se chovat  normálně. Jde tu spíš od toho, jestli se chce udělat zranitelnou. Což opravdu nechce. Je to taková pomyslná, ochranná bariéra. Nicméně má za to, že všichni okolo jsou naprostí tupci, kteří o ničem nic nevědí.
  Ač nerada, často hází lidi do jednoho pytle a dělá si unáhlené závěry. Ne že by to bylo úmyslné, ale už to tak prostě je. Samozřejmě jde hodně o první dojem. Jí samotné se to na ní nelíbí i když sama by to nikdy nepřiznala.
  Je pro každou srandu a dobrodružství. Nemá ráda nudu, ale občasnému nicnedělání se nebrání. Jelikož to potom může lenošit. Ona a její nejlepší kamarádka čokoláda. Dokud ji nesní. Takže se nedivte, že nemá žádné kamarády, všechny si je pojídá.
  Minulost:
  Savannah se narodila v Anglii, přesněji v Oxfordu i když její otec, Maxmillian Rogers, pochází z Ameriky. Její matka totiž byla Angličanka a on se do Anglie přestěhoval. Prožívala zprvu zcela obyčejné dětství. Ale byly tu věci, které bylo nutné před ní samou utajit. Když jí bylo sedm, její matka Annabeth ji odvedla za svým bratrem, jejím strýčkem, mocným mágem, který potlačil její schopnosti mága, dokud je v sobě neprobudí. Už si z toho nic nepamatuje. Ani neví, že se něco takového stalo, nebo že nějaké nadpřirozené úkazy existují.
  Tehdy se z Oxfordu odstěhovali do Londýna a po roce se jí narodil bratříček Mikey. Měla ho nade vše ráda, ale nikdy si s ním pořádně nerozuměla. Byl od ní moc let, no stejně by ho za nic na světě nedala.
  K jejím sedmnáctým narozeninám jí dal strýc stříbrný náramek s různými znaky na přívěscích. Od té doby ho nesundala. Nikdy od něj totiž nic nedostávala. Jednoho dne se vybourali. Na zimní silnici do nich narazilo auto jedoucí velkou rychlostí. Matka byla na místě mrtvá. Ale její tělo zmizelo. Otec zemřel při převozu do nemocnice. Savannah byla měsíc v kómatu, ze kterého se probrala. Zlomená ruka, pohmožděniny, ale jinak nic vážného. Mikey vypadal v pořádku, ale během jejího kómatu zemřel v nemocnici na krvácení do mozku. A její strýc? Tak toho už neviděla.
  Rodina:
  Otec Maxmillian Rogers
  matka Annabeth Cutler → Rogers
  sourozenci Mikey Rogers
  Zvířecí důvěrník:
  Kočka
  Strana:
  O ničem nemá ani tušení. Zatím.
  Čas ukáže, k jaké straně se má přiklonit.
  Druh:
  Mág
  avatar
  Admin
  Admin

  Poèet pøíspìvkù : 14
  Join date : 27. 01. 17

  Re: Savannah Rogers

  Příspěvek pro Admin za Sat Jan 28, 2017 3:25 pm

  Přijato

   Právě je Tue Jan 22, 2019 3:29 am