Stará dobrá Anglie, vše v normálu. A nebo ne?

Stará dobrá Anglie

Share
    Admin
    Admin

Poèet pøíspìvkù : 14

Stará dobrá Anglie

Příspěvek pro Admin za Sat Jan 28, 2017 11:49 pm

Zde se odehrává  děj, v Anglii. Minimální  počet jsou 3 řádky bavte se Smile
    Savannah Rogers

Poèet pøíspìvkù : 16

Re: Stará dobrá Anglie

Příspěvek pro Savannah Rogers za Sun Jan 29, 2017 10:04 pm

Ulice Londýna
    Obvykle si v tuhle chvíli pokládala otázky jako proč. Proč jste zmizeli? Proč jste mě opustili? Proč jste mě tu nechali? Proč tu nejste se mnou? Proč mi nepomůžete? Proč mě nepodpoříte? A tak podobně. Ale otázky začínající na proč, jak, kdy, kdo, co, nebo cokoli tomu podobné jí už začínaly lézt krkem. Jednoduše už ji nebavilo rozjímat nad tím, z jakého důvodu zůstala na světě sama. Strýček se ani neukázala. Ani ji neobjal a neutěšil. Nepřivinul si ji k sobě a neřekl jí, že zase vše bude v pořádku. Neřekl a neudělal nic. Jen prostě najednou nebyl. Stále na to vzpomínala. Když ji přizvali, aby identiikovala tělo mrtvých. A vážně to byli oni. Její rodiče. Zrovna v ruce tiskla náramek a upřeně se na něj dívala, zatímco potlačovala slzy. Znovu si ho nasadila na ruku a tou si prohrábla vlasy. Zhluboka se nadechla. Usmála se a vykročila ulicí dál. Den jako každý jiný.
    Victor Bloomer

Poèet pøíspìvkù : 15

Příspěvek pro Victor Bloomer za Sun Jan 29, 2017 10:36 pm

Ulice Londýna
    Tatínek Wellington si nemohl ironickou lásku svého syna získat více opravdu. Uvěznil je, aby mu nestáli v cestě. Tohle není normální člověk. No to je pravda je to mág. a MAGOR! "Holmesi přestaň.." zamručí ne zrovna nadšeně, pak se na něj podívá však trochu omluvně. Tihle dva se poštuchovali kdykoliv to šlo. Přátelské poštuchování však zde nebylo potřeba. Ne aby si jich všimli Wellingtonovy lidé. Ač ti rybí nebo ten nájemný vrah.
    "Opravdu si Watson pamatuje jak přesně vypadá ten artefatický náramek?" ujistí se znova jestli opravdu slyšel dobře. Holmes mu přikývl, Jo? A jak si to Holme představuješ? Přijdeme k tomu kdo ho má a řekne mu nebo jí pravdu? pomyslel si skepticky, zapomněl však že Holmes čte myšlenky. Jsí moc přímočarý, někdy se to hodí. Ale při našem štěstí to bude člověk který o našem světě není a začne od nás utíkat... odpoví mu v hlavě skepticky. Holmes však pouze poukázal na tu dívku, ALE. Ano v jejich životě je vždy nějaké ale. V tu chvíli když dívka (Savan) procházelo kolem jedné z temných slepých uliček, po jejím rameni chnápla ruka a stáhla ji do temné uličky. "Řekni mi jak to že je rychlí" zabručí k Holmesovy. Oba dva byli za chvíli v té ULIČCE. Už tak se mohli ujistit že je to skutečně Francouz. Dívka měla pod krkem nůž, "Dej mi ten náramek a nic se ti nestane!" zasyčí varovně Francouz. "Na to zapomeň!" ozval se Holmes. Victor jehož Francouz ještě nespatřil byl už prakticky u něj. Temné uličky když máte černé oblečení dobrá volbaa..
    Savannah Rogers

Příspěvek pro Savannah Rogers za Sun Jan 29, 2017 10:54 pm

Ulice Londýna

Sotva vykročila ze zatáčky, už ji zase někdo táhl do ulice. Nespokojeně zamručela a věnovala onomu člověku pohled. Opět však rychle hleděla do země. Nebyl to ten, koho čekala. Nebyl to strýček, který ji vždy tajemně vtáhl do ulice a pověřil ji úkolem. Někdy si myslela, že má nějaké problémy, ale nikdy jí nic neřekl. Dal jí jen ten náramek. Te, kterého se teď dožadoval muž s nožem u jejího krku. Nasucho polkla a srdce jí vynechalo jeden úder. Zpomaleně dýchala a strahem se jí třepaly ruce. "Nemůžu." Stihla ještě špitnout, než se objevil další. Známý hlas muže, kterého nikdy neviděla se ozval jako spása Boha, kdyby na něj třeba věřila. Věnovala mu vděčný pohled, ale bylo to zvláštní. Cítila se najednou nějak jinak. Lapala po dechu. Ale nebylo to kvůli noži těsně u jejího hrdla. Měla divný pocit. Takový ten vnitřní. Stažený žaludek, hrdlo. A migréna. Muže sice nikdy neviděla, ale byl jí povědomý. Vlastně všechno jí bylo nějaké povědomé. Zmateně zamrkala a stiskla část náramku, který se jí dostal do dlaně. Tiskla ho tak pevně, že kdyby byl ostrý, byl by se jí vryl do kůže.
    Victor Bloomer

Příspěvek pro Victor Bloomer za Sun Jan 29, 2017 11:16 pm

Ulice Londýna
    Shrne si jeho učitele magie. První lordmág Dunholm, Randolph a vtipálek Holmes. Nu, to je celkem dobré kombo no ne?
    Pomocí magických vláken se na chvíli zneviditelnil. "No tak.. žádné další úmrtí přece není třeba, pust ji" Holmes se pomalu přibližoval. Právě Holmes byl ten který dokázal Francouze neuvěřitelně vytočit. "Wellington chce ten náramek!" zavrčí a jemně dýkou škrábne dívku na krk. "Radši život?" zašeptá Francouz. Pak však zpozornil když se Holmes přibližoval "Nedělej si tu ze mě srandu a stůj krucinál na místě!" Holmes zastavil, pak však řekl něco co Francouze jaksi taksi odrovnalo. "A co když si z tebe dělám srandu?" Francouz jenž to poprvé nepochopil byl však náhle vyrušen. Někdo mu zaklepal na rameno. Nucen na malou chvíli ruku s dýkou dát pryč z dívčina krku se otočil. Stále však svíral jednu dívčinu ruku, dost pevně.
    Ovšem když se otočil, nikdo tam nebyl. Ale ejhle, Dýka z ruky mu náhle vyletěla z ruky, a před ním se jakoby zčista jasna objevil opět Victor s úsměvem od ucha k uchu. Francouz se zamračil a už se otáčel zpět..
    Savannah Rogers

Příspěvek pro Savannah Rogers za Mon Jan 30, 2017 5:17 pm

Ulice Londýna

Zatímco se chlapci dohadovali, Savannah trpěla ve spárech neznámého muže. Nemohla skoro dýchat, ne že by ji dusil, prostě jen nemohla. Na krku ji jemně řízlo ostří nože. Tiše sykla a snažila se zmírnit zběsilý tluk srdce. Muž se otočil, přičemž jí od krku oddělal nůž, ale stále ji v jedné ruce držel. Volnou rukou si setřela kapičky krve z rány, kterou jí udělal na krku. Nebylo to nijak hluboké, ale obecně docela nepříjemné, když vám jen tak z krku tekla krev. Ač docela mizerné množství. Tentokrát by se dalo využít toho, co ji učili v baletu, kam kdysi chodila. Možná, kdyby její matka byla více realistka, uznala by, že jí lépe půjde karate a nesnažila se ji donutit poskakovat jako princeznička. Vykopla nohu s cílem udeřit ho přímo na mužská, slabá místa, což se povedlo. Nečekaně.
    "Cítím se zneužitá." Pohodila vlasy a povýšenecky se podívala na muže, jako kdyby ho sama právě vyřídila. Sice už jí ruku pustil, ale to neznamenalo, že to tím končí. Znovu si sáhla na škrábanec na krku a zamračila.
    "Ještě se ke mně přiblížíš a vlastnoručně tě vykastruju!" Zaječela na něj s varovným pohledem a poté se otočila na další dva.
    "Co, vy ho chcete taky? Netuším, kdo je ten chlap se jménem, co zní jako nějaký zámek snobskýho brita zač, ale ať už mu strýc dlužil cokoli, ten náramek byl dárek a slušnost je nechtít ho zpátky, takže teď máte všichni smůlu, je můj. Pěkně stáhněte svý ocásky a pokračujte otravovat někoho jinýho, než zavolám policii." Řekla zatím zcela klidným hlasem.
    Victor Bloomer

Příspěvek pro Victor Bloomer za Mon Jan 30, 2017 5:34 pm

Ulice Londýna
    Nadechl se. Sledoval Holmese. S pobaveným výrazem sledoval jak se dívka strefila do francouzových slabin. "Trefa do černého" poznamená. Zatím vidí Francouze jenž se chvíli hýbe jako retardovaný tučňák. "Ty jedna mrňavá.. za tohle tě vykuchám" pronesl Francouz. Victor došel zpět k Holmovy.
    Francouz na něj celou dobu zíral. Doufám že mu to nedošlo pomyslel si Holmes se zas ozval. Doufám že ne, o tom že jsi Wellingtonův syn se ani Wellington nemusí dozvědět uchechtl se. Oba obrátili svoji pozornost na holku. "Nikoliv tvůj náramek nepotřebujeme ne tak jak myslíš ty. Rádi bychom ti to vysvětlili. Ale tady ne. Tady hle" ukáže na Francouze. "Po tvém útoku nebude zrovna přívětiví" řekl Víctor. Holmes pokračoval."Jen slib že neutečeš. Je potřeba jít." pobídl Holmes.
    Savannah Rogers

Příspěvek pro Savannah Rogers za Mon Jan 30, 2017 5:52 pm

Ulice Londýna

Vražedným pohledem probodla neznámého muže -což byli vlastně všichni, ale snad víte kterého myslím.-
    "No jasně, ty číčo, to je povedenej cirkus, ty mě tu vážně zraníš, že budu mít bebínko na krku a když ti jen tak lehce zavadí podrážka mých bot o tvý slabiny, jestli tam vůbec nějaký máš, ještě bys mě chtěl vykuchat? No tak to ne. Měním svůj názor, s radostí tě vykatruju hned!" Zaťala ruce v pěst s pohledem stále paralizujícím muže.
    Ve skutečnosti vůbec netušila o co se jedná, ani proč chtěl ten muž její náramek. Vysvětlení se jí hodilo, ale hrát nezájem měla už tak nějak v popisu chování.
    "Jak chcete." Pokrčila bez zájmu rameny a věnovala ještě jeden nepěkný pohled panu nožíkovi. Založila ruce na prsou a se syknutím přiložila ruku na škrábanec na krku. Ono se to nezdá, ale zrovna tam to bolelo.
    "Jasně, neuteču." Protočila panenkami. Chvíli je sledovala a poté se prudce nadechla. "Tak co, bude to? Nemám na to celý den." Podotkla poněkud nevrle.
    Victor Bloomer

Příspěvek pro Victor Bloomer za Mon Jan 30, 2017 6:08 pm

Ulice Londýna– opuštěný dům
    "Neprovokoval bych ho Savannah.. je to nájemný vrah" prohlásí Holmes. Pomalu se vydali pryč. Holmes se však ještě otočil k Victorovy. "Victore dej mu tam pár překážek .. víš kde mě.. tedy nás najdeš" Victor přikývl. Otočil se a z jeho rukou vystřelil proud vláken. Který obmotal Francouze.
    Holmes tedy šel i se Savannah dál. Byli ve zvláštní místnosti. "Jak bych to řekl.. předpokládám že nevěříš na mágy a podobně?" zeptá se opatrně Holmes. Celou dobu se díval do jejich oči . Připadala mu povědomá . Vlastně právě pod nimi. Byli podzemní kanály. Smrdělo to. Ale Wellington to neprohledava
    Savannah Rogers

Příspěvek pro Savannah Rogers za Mon Jan 30, 2017 8:31 pm

Ulice Londýna– Opuštěný dům

Zastavila se na místě a významně zdvihla ukazováček. S nakrčeným obočím a zaraženým výrazem pohlédla ke staršímu muži.
    "A vy jste co? Stalker? Páč já vám svý jméno neříkala." Založila ruce vzdorovitě na hrudi a pyšně zvedla bradu. Tohle se jí vůbec nelíbilo, ale kdo by se divil. Cizí chlápek, co byl prý nájemný vrah, ji pořezal a chtěl jí vzít jediný dárek, který od strýčka dostala. Mimo to, se tam obevili dva podivíni, co jí přý chtěli něco vysvětlit. Tak mi laskavě řekněte, co si o tom má ksakru myslet. Najednou je nějaká žádaná tedy.
    Procházeli podivnými místnostmi neznámého, opuštěného domu, který jí byl však opět, jako vše za posledních pár minut, povědomý. Rozhlížela se kolem a nakonec se opřela o zeď, která vypadala, že se za chvíli zboří.
    "Kde je ten hezkej? S váma mluvit nebudu, působíte na mě jako ten divnej pedostařík." Zeptala se a pokynula hlavou k muži. Upřímnost nadevše. Ne snad? Možná by se měla trochu krotit, ale to bylo zkrátka její chování.
    Victor Bloomer

Příspěvek pro Victor Bloomer za Mon Jan 30, 2017 8:48 pm

Ulice Londýna– Opuštěný dům
    Od nájemného vraha budou mít chvíli pokoj. Panečku ten prskal. Victor se vydal na smluvené místo..
    Holmes se doprotivě usmál. Nikoliv, Stalker nejsem, jsem jedním z mágů o kterých očividně nevíš tentokrát se mladé dámě ozval přímo v hlavě. Posadil se na jednu z ne zrovna stabilních židlí, a zadíval se do Savanniných očí. "Jsi mi povědomá.. ale nemohu určit proč" pronesl záhadně. Po její odpovědi se mu rty zavlnili do úsměvu. "Dobrá odpověď! Vskutku dobrá" řekl Holmes. Víc toho nestihl,
    Victor už je nějakou dobu pozoroval. Obrátil se na Savannah. "Jsem ten hezký jo?" samolibě se usměje. "Ale k věci. Vím že tady Holmes nepůsobí zrovna někdy formálně. Jako teď. Ale.. budu upřímný. Jsem mág.. on taky.. a možná i ty" na důkaz z jeho rukou vystřelil proud vláken které ve vzduchu pluly.
    Savannah Rogers

Příspěvek pro Savannah Rogers za Mon Jan 30, 2017 9:16 pm

Opuštěný dům

Odkašlala si a vzdorovitě si prohlédla muže od hlavy po paty.
    "Je mi jedno, jestli jste černej, bílej, korejec, nebo nějakej mág či co, ale nelezte mi do hlavy. Pravidlo číslo jedna." Skutečnost, že jí to vůbec nepřišlo divné, byla sama o sobě dost... divná. Tedy ono jí to přišlo docela divné a vlastně ji to i pořádně namíchlo, ale zůstávala klidná a přihazovala do ohně své nehodící se vtípky. Sarkasmus everywhere.
    Ještě jednou si ho změřila pohledem a zavrtěla hlavou.
    "Jo jasně, já jsem povědomá všem chlapům, ale na takový otřelý trik mě žádný nedostal." Pověděla se značnou ironií v hlase, jelikož jí bylo jasné, že tohle je tak poslední věc o kterou by se pokoušel. A také jí byl povědomý. Jen to nechtěla říkat.
    Na tváři se jí objevil poťouchlý úsměv, když uslyšela hlas toho hezkého. Dle všeho se jmenoval Victor. Stočila k němu pohled a nenuceně pokrčila rameny s výrazem "Nevím,nevím."
    "Whohoo, zpomal kovboji, v porovnání s ním seš hezkej. Nebudem si nic nalhávat, nejlepší léta už má za sebou." Poukázala nenápadně na Holmese. Čemuž se zasmála.
    "Wow, Holmes... A kde je Watson?" Povytáhla pobaveně obočí a předstírala, že hledá společníka Sherlocka Holmese, který mu pomáhal ve vyšetřování.
    "Fajn, Victorko, musím tě zklamat, ale já nejsem žádnej mág. Jsem úplně obyčejná angličanka, lomeno američanka. A vlastně jsem všechno skvělý na světě, ale určitě ne mág. To je ta nevětší kravina, kterou jsem v životě slyšela. Hehe." Chabě se zasmála, jako kdyby tomu ani sama nevěřila a semkla rty do úzké linie.
    "Fajn, tohle je divný. Budeme dělat, že jste jen mentálně narušení uprchlíci ústavu. Nebudu si všímat šíleností o kterých se mě tu snažíte přesvědčit, budu se tu jen hezky opírat o svou zeď a přemýšlet nad jednorožcema." Prohlásila a sladce se na Victora i Holmese usmála.
    Victor Bloomer

Příspěvek pro Victor Bloomer za Mon Jan 30, 2017 10:12 pm

Oposteny dům
    Victor s Holmesem si vyměnili pohledy. Tohle ještě bude něco. "Už jen to že ti to nepřijde divné naznačuje že v sobě podobné schopnosti máš. V nitru máš podivnou překážku" sladce se usměje Holmes. To její ignoroval Victor však ne.
    "Hou! Takhle mi nevlastního strýčka nemusíš ponižovat" ačkoliv vypadal na první pohled naštvaně usmíval se. Vlákna zvedla nejblížší stůl do vzduchu . Victor mávl rukou vlákna zmizela.
    "Watson!" Zvolal Holmes a vedle Savannah prošla průhledná kočka která se usadila Holmesovy na klín. Ní ano kočka prošla zdí.

Pak Victor mávl rukou před sebou a na chvíli zmizel objevil se skoro vedle Savannah. "Je to jednoduché. Běž si on tě najde. Zabije tě. A svět padne kvůli tvému činu do chaosu. Nebo zůstaň s námi a pokusme se tomu zabránit" mluvil vážně
    Savannah Rogers

Příspěvek pro Savannah Rogers za Mon Jan 30, 2017 10:52 pm

Opuštěný dům
    Vyslechla si, co jí řekli. Ale moc tomu nevěřila. Nebo spíš nechtěla věřit. Nicméně cosi ji přemlouvalo, ať věří a tak, ač potlačeně, začínala nějak věřit. Nějak.
    "Klídek, buď rád, že ho máš tady." Zamračila se a odtáhla se od zdi. Založila ruce na prsou a sledovala vlákna. Zakroutila hlavou a protřela si oči. Fajn, to by stačilo.
    "Asi mám vidiny." Poznamenala a hleděla na předmět, který se před chvílí vznášel.
    "Ta divně průhledná kočka je Watson? To vymyslel kdo? Dobrej tah." Prohlásila se smíchem, div se za břicho nepopadala.
    Když najednou Victor zmizel a objevil se u ní, trochu se lekla a lehce sebou cukla.
    "Fajn, že jsi tak milý, zůstanu." Přikývla a snažila se zakrýt skutečnost, že tak trochu věřila tomu, co říká. Ale kdo by chtěl umřít, že?
    "Takže co, teď jsem jako vaše spása, nebo co?" Zaculila se a snažila se trochu stoupnout na špičky, aby byla zhruba stejně vysoká, jako Victor, což se jí nedařilo a tak mu alespoň koukala přímo do očí provokativným výrazem z těsné blízkosti. Provokovala zřejmě ráda. Ač o tom sama nevěděla.
    Victor Bloomer

Příspěvek pro Victor Bloomer za Tue Jan 31, 2017 2:23 pm

Opuštěný dům
    Na jednu stranu. Chápe že tomu nechce věřit. Je to neuvěřitelné. To všechno je zvláštní ano. On to ví. "Prakticky nevlastní. Vlastně v jednom stylu není z mé rodiny" řekl naprosto vážně. "Vidiny nemáš to tě mohu ujistit" usměje se trochu pobaveně. Pak však okomentuje to co řekla o Watson. "Je kočkoduch. Zvířecí důvěrník Holmese.. věř že budeš ráda že je s námi" uchechtl se.
    Pár kroky se zas vzdálil od Savannah. "Já jsem milý vždycky" věnuje ji mírný úsměv. Podívá se na Holmese a on přikývne . Victor se věnuje dále Savannah. "Jistým způsobem ano. Ale jedna ze tří. Tady Watson je již dlouho na světě. Ví jak vypadali tři magické artefakty... Náramek náhrdelník a prsten" Holmes otevřel dveře. Venku bylo čisto. "Je čas se sejít s ostatními. Všechno ti vysvětlím cestou" řekl popravdě
    Savannah Rogers

Příspěvek pro Savannah Rogers za Tue Jan 31, 2017 8:19 pm

Opuštěný dům
    Nakrčila čelo a sledovala Victora s nevěřícným pohledem, kdo by se divil. Nebo spíš, kdo by věřil. Sice tu před ní právě létal stůl, ale to není nic neobvyklého. Totiž každý den, jen co přijdete třebas do jídelny, tam obvykle létají talíře a mluví šálky... To už si pletu s Kráskou a Zvířetem. Nevadí. Tak to zřejmě až tak obvyklé není.
    "Takže jsme teď jako v nějakým podělaným dobrodružným fantasy filmu, ještě chybí romantická zápletka a můžeme do Hollywoodu." Pronesla a sama se tomu zasmála. Ale snad ne úplně sama.
    "Ze tří? Proč jsou vždycky tři? Jak předvídatelné." Podotkla a podívala se na Victora a Holmese.
    "A ti dva, to jste jako vy?" Povytáhla poněkud pobaveně obočí. Když se Victor díval jinam a Holmes zrovna otevíral dveře, podívala se na svůj náramek a zkousla si ret. Její výraz posmutněl. Když se ozval hlas, zvedla hlavu, už zase s zářivým úsměvem a přikývla.
    "Stejně si nemyslím, že by ten náramek byl nějak zajímavý, dal mi ho strýček na narozeniny, kde by zrovna on, přišel k něčemu takovému?" Položila otázku spíš sama sobě, jelikož nějak neočekávala odpověď.
    Victor Bloomer

Příspěvek pro Victor Bloomer za Wed Feb 01, 2017 4:05 pm

Opuštěný dům
    "Chápu že se ti tomu nechce věřit" řekne náhle zcela upřímně. "Ne v žádným .. filmu." vynechá podle něj neslušné slovo. "Ten chlap kterého si potkala je nájemný vrah. Zabil by tě ať bys mu náramek dala nebo ne. Svět je rozpolcen. Na jedné straně neuvěřitelně silný mág se svými poskoky.. a na druhé straně ti kterým se nelíbí že svět padne do chaosu" mluví upřímně asi už to chytl od Holmese.
    "Proč vždy? Zrovna tady se celkem divím že nás není dvacet nebo tak" celou dobu má na tváři vážný výraz. Nezertuje.
    "Holmes ne.. já však ano. Náramek. Náhrdelník a prsten.. tři mocné artefakty které dokáží uzavřít prazdroj magie který.. Wellington otevřel" Holmes protentokrát celou dobu mlčel.
    "Musí být ten za který ho pokládá i Wellington jinak by tobě toho vraha neposlal" objasní. A ukáže rukou že může jít. Za pár minut se setkají. "A jakpak se jmenuje tvůj strýček?" zeptá se
    Savannah Rogers

Příspěvek pro Savannah Rogers za Wed Feb 01, 2017 7:00 pm

Opuštěný dům

Mlčela a nic mu na to neříkala. Byl příliš vážný na to, aby se s ním bavila. Vlastně většinou takoví byli oba. Vůbec se jí to nelíbilo. Ani s nimi v takovémto tónu neměla v plánu mluvit.
    "Jasně, takže náramek." Odsekla a pohled zabodla kamsi do dále, nepřemýšlejíc nad ničím.
    "Pohádky, jde o pohádky. To jste nikdy nečetli?" Zabručela a ruce zastrčila do kapes. Pořád přemýšlela jen nad jedním. A to, co mohl mít strýček společného s tím náramkem a kde ho sebral.
    "George Cutler." Odpověděla tiše.
    Victor Bloomer

Příspěvek pro Victor Bloomer za Wed Feb 01, 2017 9:09 pm

Opuštěný dům - Dawn Street-V Big benu
    "Omlouvám se.. jsem vážný.. ale jenom proto že je tohle vážná situace" povzdechl si Victor. Rozešli se. Nějakým způsobem Holmes dokázal mlčet a vymezil vlákna tak aby je nikdo neslyšel. "George Cutler? Jé ten žije, vlastně jdeme tam kde je s ostatními kteří nesouhlasí s Wellingtonem" vysvětli a radši přehodí dál aby to moc nekomentovala. "Nyní.. abys byla v obraze" začal vyprávět
    Ovšem od toho dne kdy začala podivná úmrtí těch kteří nesouhlasili s Wellingtonem. Že vše vyvrcholilo y
    Smrtí prvního lordmág Alberta Dunholma který vlastnil jeden ze tří artefaktů . A to prsten
    Že nakonec zjistili že Wellington rozlomil pečeť prazdroje magie a tím vyzvedl Atlantidu na povrch oceánu. Že snad i pod násilím donutil starodávné rybí lidi aby mu sloužili. To nevědí jistě jestli mu slouží doprovolně. Ale nejspíše to je nedoprovolně. Rybí lidé nikdy doprovolně neopouštějí domov. Vlastně vysvětlil co jsou rybí lidé zač. Ve vodě rybí lidé.. no monstra. A na suchu vypadají lidé jako mi. Vysvětlil že rybí lidé jsou podle pověstí děti prvních strážců kteří uzavřeli prazdroj magie.Vyprávěl i to jak Wellington vtrhl do stříbrného řádu kde vyložil svůj pohled. Buď se k němu přidají a nebo je rybí lidé uzamknou do sklepení a až Wellington bude mít své plány hotové že je pustí. Vysvětlil že nikdo mu nevěřil. Ale že většina valná skupina mágů se radši nechala zavřít než aby byli po boku Wellingtona. Nakonec však uprchli. Vysvětlil že nakonec zjistili že můžou prazdroj magie opět uzavřít tak aby se aspoň dlouhou dobu nedal otevřít. A to Dunholmův prsten náhrdelník/u toho se zmínil že ten má on po mámě/ a že tedy Savannahinim náramek. "Myslím že to je vše" řekl když otevřel dveře tajné dveře od Big benu. Samozřejmě neřekl kdo je jeho pravý otec
    Savannah Rogers

Příspěvek pro Savannah Rogers za Wed Feb 01, 2017 9:19 pm

Opuštěný dům - Dawn Street-V Big benu
    Mlčky sledovala cestu před sebou a přemýšlela nad tím, jak se to všechno mohlo stát. Jak se všechno mohlo tak zvláštně semlít a proč jí o tom nikdy nikdo neřekl. Strýček, že měl být jedním z nich? To ne, on byl vždy takový zahloubaný a příliš vážný na nějaká povstání. Nazvala by ho sucharem, ale mohla se mýlit. Vždyť ona ho vlastně neznala. A proto by za žádnou cenu ten náramek nedala. Bylo to to jediné, co od něj dostala.
    "Ujišťuju tě, že ten chlap se jménem znícím jako zámek, můj náramek nedostane. Nikdy." Řekla tišším hlasem jenom tak mimo hovor, když už mluvil zase o něčem jiném.
    Načež jí začal vyprávět jakousi historii a ona s potlačeným zaujetím poslouchala. Stále však hleděla před sebe a přemýšlela nad tím, že jí vlastně celý život lhali.
    "Jak je s tím spojený strýček?" Zeptala se trochu napjatě a vstoupila dovnitř Big Benu. Snad se ani nemusím zmiňovat o tom, jak moc to bylo divné.
    Victor Bloomer

Příspěvek pro Victor Bloomer za Thu Feb 02, 2017 8:42 pm

V Big benu
    Tak tedy co se vlastně stalo? Byl i překvapen. Že Savannah se na ni neptala. Otázky typu jak proč z jakého důvodu však víte.
    "Wellingtonovo jméno je celé Victor Morder Wellington" už jenom kvůli světu-to je divné- doufal že se nyní nezačne vyptávat víc. A bude si myslet že shoda jmen je pouze náhoda. Škoda že náhoda to nebyla.
    "Jak je s tím spojený? Můžeš se ho zeptat támhle je" řekl ukázal tím směrem kde stál George Cutler.
    Savannah Rogers

Příspěvek pro Savannah Rogers za Sun Feb 05, 2017 1:56 am

v Big Benu

"Vidím, že jméno Victor je u čarodějíčků nějak populární." Odfrkla si a na malý moment zase nahodila povrchní úšklebek nad věcí s rádoby milým zamrkáním. Ale jen co přišlo ticho, pominul i barvitý výraz a zase zešedl.
    "Jo, jasně, můj strý je nejméně slibným kandidátem pro post nějakého mága či co." Pronesla posměšně a naprosto rozhodnutě. Jako kdyby její názor nemohlo nic ovlivnit. A chvíli to tak i vypadalo, ale vše se může během sekundy změnit. Otočila hlavu tam, kam ukázal Victor a přivřela trochu víčka, aby lépe zaostřila.
    Ale nic neříkala. Zastavila se a chytila se za zápěstí. A to jí to prostě nemohl říct? Nemohl ji jednoduše upozornit, že jí hrozí nebezpečí? Nebo ji nemohl naučit používat ty kouzelný svítivý provázky, kterými Victor nadzvedl stůl? Tedy, jestli ona vůbec taky byla jako oni.
    "Musím pryč." Vydechla tiše a udělala pár kroků vzad.
    Victor Bloomer

Příspěvek pro Victor Bloomer za Sun Feb 05, 2017 8:36 am

V Big benu_ někde na ulici
    "Jo..Jo... Když myslíš" řekl poněkud nejistě. Ne nebylo oblíbené. Jenom to mělo spojitost proč Wellington Victor a Victor Bloomer.
    "Neřekl bych nejméně. Je velitelem ochrany a bojových kouzel" odvětil mírně. Ten její posměšný tón ho ji začínal iritovat . "Brzy bychom se měli podívat na to proč neovládáš magická vlákna tak jako mi. Je vysoce nepravděpodobné aby jsi byla jen člověk" vysvětlí. Pak na ni koukne. "Pryč? Dobře na chvíli snad můžeme" řekl a vyšel tedy se Savannah ven. Kdyby věděl jaká to byla chyba....
    Savannah Rogers

Příspěvek pro Savannah Rogers za Sun Feb 05, 2017 8:27 pm

Někde na ulici
    Ráznými a rychlými kroky vyšla ven, doufaje, že si strýček ani nevšiml, že kdy byla uvnitř. Poté pochodovala stále sem a tam, z místa na místo, z bodu A, do bodu B, které se pořád opakovaly. A držela se křečovitě za hlavu a spánky.
    "Ale co když jsem?" Podívala se na Victora zcela vážným pohledem a trochu se ještě zamračila. Byla přeci pořád možnost, že je jen člověk. A co kdyby opravdu byla? CO by se potom stalo? Vzali by jí ten náramek a vymazali by jí paměť? Nevěděla, jak to tam chodí.
    Victor Bloomer

Příspěvek pro Victor Bloomer za Sun Feb 05, 2017 8:35 pm

Někde na ulici-Wellingtonův palác
    "každopádně se tam budeme muset brzo vrátit .Seřvou mě že jsme tu bez dozoru" proč by ho seřvali? Třeba že dva strážci jdou jako kdyby se nechumelilo? Jo kvůli tomu!
    Oplatil ji vážný , leč přesto mírně pobavený pohled "No když jsi člověk..Stejně tě potřebujeme náramek ze sebe můžeš sundat jen ty. A nebo když tě někdo zabije" fajn, asi by opravdu neměl být tak přímočarý.. je to nehezké.
    Už chystal že něco řekne, ale byla hloupost že nedával pozor. Cítil náhle silnou ránu ze zadu a padnul k zemi... Pak už jen viděl jak neznámý útočník majznul i Savannah... omdlel
    Neví jak dlouho. Neví kde je. Měl zavřené oči. První bod cítil své tělo-takže žije, druhý bod nemůže se moc pohybovat je svázaný to je špatně. Třetí bod stále má nnáhrdelník to je to hlavní. Otevřel oko , spatřil Savannah. Ale ty stěny se mu nelíbili.. už tu kdysi byl. Otevřel druhé oko a jeho pohled vpadl na Wellingtona, v ten moment byl bílí jako křída. Panebože... Jen to ne.. On je chytil..jestli mu to dojde...že jsem mu podobný!

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

Právě je Tue Nov 20, 2018 5:14 pm