Stará dobrá Anglie, vše v normálu. A nebo ne?


  Informace o ději

  Share
  avatar
  Admin
  Admin

  Poèet pøíspìvkù : 14
  Join date : 27. 01. 17

  Informace o ději

  Příspěvek pro Admin za Sat Jan 28, 2017 11:55 pm

  Co se vlastně děje?
  Věk magie
  Anglie.. Páni gentlemani ženy dámy.  Magie prakticky není, a přesto je zde možné naleznout mágy. A budete se divit! V převážné většině jsou to ti jenž běžně vystupují se svým nadáním. Lidé si myslí že to vše je pouze klam. Ach.. jak moc se míli..
  Však i v 'dokonalém' světě je někdo kdo chce získat moc. Victor Wellington mocný mág však jeho myšlení je poněkud jinde.. Společně se svým učněm našli to co většina považovala za mýty. Atlantidu a tam i prazdroj magie. Pečeť jenž zamezovala přístup magie do našeho světa rozlomili.  Posádka Nautilu byla nucena nasměrovat svojí ponorku přímo do středu  mocné záře. Byli ujištěni že přežijí přežily,  ale za jakou cenu? Ponorka díky prastaré magii byla proměněna ale i se svojí posádkou! Z Nautilus se stal 'živý' tvor v jehož stěnách je uvězněna bývalá posádka Nautilu.   V Anglii mágové cítí podivné magické vlny.. něco se děje, ale co?!
  Tu noc  kdy byli zaznamenány magické otřesy, byl v temných uličkách zabít 'první' lordmág Albert Dunholm. Ještě před smrtí předává svůj prsten klukovy který ho našel se slovy. "Neztrať ho! Je to klíč" po chvíli pokračoval. "Nikomu nedůvěřuj! Jen Holmesovy ... Randoplhovy.. Bloomerovy.. Cutlerovy" s těmito slovy mocný  mág vydechl naposledy.  Obyčejný klučina je nedobrovolně zatáhnut do světa magie. Brzy ví o všem. O Wellingtonovy a jeho plánech, ví o tom  co si myslel že jsou jen pohádky. Bohužel pro něj že vlastní Dunholmův prsten z něj dělá  jednu z klíčových osob jak to vše skončit. V knihách jak bylo psáno. Prsten náhrdelník a náramek tvoří mocné artefakty! Jedině ty mohou prazdroj opět uzavřít.. čas se, ale krátí! Wellington má všude své muže a hledají Dunholmovy stoupence. Na jedné straně Wellington se svým řádem Úsvitu magie. A na druhé? Skupina  mágů a pár dalších bytostí. Čas se krátí... Svět se řítí do chaosu !

   Právě je Tue Jan 22, 2019 3:57 am