Stará dobrá Anglie, vše v normálu. A nebo ne?


  Čím se může má postava stát?

  Share
  avatar
  Admin
  Admin

  Poèet pøíspìvkù : 14
  Join date : 27. 01. 17

  Čím se může má postava stát?

  Příspěvek pro Admin za Sat Jan 28, 2017 11:57 pm

  Druhy
  Rybí lidé
  Říká se že jsou potomci prvních strážců kteří uzavřeli  zdroj magie.
  Druh,  který strážil Atlantu a prazdroj magie. Bohužel po tom co tam přijel Wellington na Nautilu a rozlomil pečeť. Dal rybím bytostí na výběr, buď se k němu přidají a nebo je zabije.  Ačkoliv druhá možnost byla spíše formální, po ukázce  jeho síly. Rybí lidé se k němu přidali, a nutno dodat že jenom kvůli tomu že chtěli žít. Nyní, tedy všichni rybí lidé slouží Wellingtonovi. Ale nemyslete si že to jsou doslova vodní potvory to ne.  Když jsou ve vodě dokáží se přeměnit na vodní potvory. Na souši jsou normální lidé. Ovšem nestárnou, jejich věk se průměrně zastavuje na 20 letech. A ani to není konec,  neovládají magická vlákna jako mágové. Ale jsou tu jedinci kteří dokáží ovládat samotnou vodu.  A ačkoliv se to skoro vůbec nestává, jeden takový tu je.  Vůdce rybích lidí Thierry Blanchard. První z rybích lidí. O tom  že ovládá vodu ví jen malý okruh jeho lidí.
  Mágové
  Druh velice rozšířený,   lidé kteří se dokáží dožít maximálně 500 let, poté umírají.  To oni dokáží ovládat magická vlákna,  někdo více někdo méně.  Byl jeden řád. A to stříbrný,  tvořili ho ti nejmoudřejší.  Například Albert Dunholm který dosáhl postu prvního lordmága. Ještě menší okruh věděl i o něčem dalším. Že  prazdroj dokázali zapečetit tři mocné artefakty. Dunhulmův prstem. Pak náhrdelník a náramek. Ale, tam kde je dobro je i zlo.  Zlo zde zastupuje mág Wellington se svým řádem Úsvitu magie.  Který nedávno vpadl s rybími lidmi  do Stříbrného řádu, ti kteří se k němu nepřidali zavřel do sklepení. Ale utekli, a ta je Wellingtonovi lidi hledají.
  Upíři
  Pijavice, tak se dají označit. Vypadají jako lidé, ale k tomu aby mohli žít  potřebují krev. Zabít je můžete když jim useknete hlavu, a nebo což je nejúčinnější dřevěným kolíkem jim probodnete srdce.  Kříž je pro ně normální předmět, ale česnek je pro ně toxický, většinou jim je z něho špatně, motá se jim hlava, a hodně zeslábnou.
  Vlkodlaci
  Dvě podoby - , jako normální člověk a druhou jako přerostlý vlk. Ve svojí přeměně, tvor, podobný vlku, jen takový velký  humanoidní  vlk /svalný či ne..nikdo není dokonalý).
  Lidé
  Ti nejslabší,  prozatím na pár jedinců nevědí co se kolem děje.  Neovládají magická vlákna prostě nic.  A přesto stále dokáží magické bytosti překvapit, ale není dobrý je podceňovat

   Právě je Tue Jan 22, 2019 3:25 am