Stará dobrá Anglie, vše v normálu. A nebo ne?


  Magie a vše kolem ní

  Share
  avatar
  Admin
  Admin

  Poèet pøíspìvkù : 14
  Join date : 27. 01. 17

  Magie a vše kolem ní

  Příspěvek pro Admin za Sun Jan 29, 2017 12:02 am

  Magie
  A jak to je s ní zde? Ne nejsou to elementy nebo něco takového. Magie je zde ve formě. Magických zlatých vláken.
  Lze s nimi opravdu hodně. Něco s nimi chytnout. A dokonce se pomocí nich i přemístit na jiné místo. To dokáže, ale málo kdo. Někoho s tím znehybnit , zneviditelnit se. Možností je hodně. Ale dbejte na to že nikdo to nemůže používat věčně. Každý se někdy vyčerpá. z vaší ruky vystřelí vlákna , když si budete přát budou i neviditelná. Záleží především na fantazii daného jedince. Sklepení stříbrného řádů je doslova obklopeno a opředeno magickými vlákny že se skoro nedají rozmotat,
  Pravdosvět
  Divný název, však v něm vidí mágové auru ostatních. V tomhle světě je aura jedna z nejdůležitějších věcích. Díky své auře se můžete zamaskovat aby nemuseli přijít co jste zač. Nebo se do aury zakuklit když máte zranění, ale to zvládnou jen velmi zkušení mágové. Mág se nadechne, představí si jak se kolem něho objeví aura a otevře své oči. Pak vidí i aury ostatních. V pravdosvětě vidí i magické předměty jako Dunhulmův prsten a podobně..
  avatar
  Admin
  Admin

  Poèet pøíspìvkù : 14
  Join date : 27. 01. 17

  Re: Magie a vše kolem ní

  Příspěvek pro Admin za Sun Jan 29, 2017 7:04 pm

  Magické trhliny
  Nebezpečné místo. Místo kde se až příliš shromáždila magie a vytvořila trhlinu. Když do ní spadnete může se stát naprosto cokoliv. Může vám to dát větší sílu, nebo vás to zabít. A nebo i v něco proměnit. Třeba když do ní spadnete a ve stejnou chvíli do ní spadne i nějaké zvíře.
  avatar
  Admin
  Admin

  Poèet pøíspìvkù : 14
  Join date : 27. 01. 17

  Re: Magie a vše kolem ní

  Příspěvek pro Admin za Sun Jan 29, 2017 7:08 pm

  Magické bouře
  Od toho okamžiku kdy byla vyzdvižena Atlantida na povrch se dějí magické bouře čím dál tím víc. Začne to, fialovou oblohou pak blesky. V tu chvíli je to déšť, kroupy sníh . Každou chvíli něco jiného je to chaos..

  Sponsored content

  Re: Magie a vše kolem ní

  Příspěvek pro Sponsored content


   Právě je Tue Jan 22, 2019 4:12 am