Stará dobrá Anglie, vše v normálu. A nebo ne?


  Victor Bloomer

  Share
  avatar
  Victor Bloomer

  Poèet pøíspìvkù : 15
  Join date : 29. 01. 17

  Victor Bloomer

  Příspěvek pro Victor Bloomer za Sun Jan 29, 2017 2:02 am

  Jméno: Victor
  Příjmení: Bloomer
  Pohlaví: Kluk/muž
  Věk: 19
  Povaha: Ke každému se ze začátku chová nedůvěřivě a odtažitě, a málo komu důvěřuje…je prostě uzavřený.  Když umře někdo koho zná několik dní nepromluví a radši bývá sám aby si to urovnal v hlavě. Nemá rád překvapení a pokud bude muset dá vám to patřičně najevo. Málo věcí ho zajímá. Když vám bude důvěřovat a vy ho zradíte nedává vám druhou šanci on totiž dává jen jednu. Je poměrně umínění, takže pokud se mu něco nebude líbit dávám to najevo.. Victor je velice hrdý člověk a nehodlá se nikoho doprošovat, což je taky to že má prostě svoji hlavu, a jestli ho napadne že má například lepší plán tak to prostě řekne. Jede si svoji, ale i on se dokáže omluvit uzná-li že chyba je na jeho straně, takže moc omluv od něj neočekávejte, Victor je přes to všechno velice trpělivý a když ho poznáte uvidíte že je i laskavý. On má právě ve většině drtivých případech klidnou hlavu . Je klidný i když ho ostatní třeba urážejí. Nevidí důvod proč by se měl naštvat aby zbytečně s nima ztrácel energii. Imbecil by ho ještě stáhnul na svojí úroveň a tam by ho převálcoval svýma zkušenostmi…blech. Nyní, jsou však i situace, kdy se přeci jenom povede Victora nějak naštvat. Nějaké slibování že vám může věřit, na to se vám leda-tak vykašle pro ně jsou v tomhle ohledu důležitější činy..dokažte mu že vám může věřit.
  Minulost: Ještě předtím vším řekla Carolline Wellingtonovy, že její náhrdelník bude patřit jejich synovy. Wellington přikývl. Ovšem nastal porod, a to bylo to osudové, Carolline při porodu zemřela.  A to změnilo Wellingtonův pohled na jejich syna. "Hide-Whiate!" křikl, jeho učeň přišel jak nejrychleji mohl, "Zbav se ho!" White nechápal, zeptal se jak přesně to myslí. "Je mi to jedno, shoď ho z útesů! Nebo tak nějak!" Wellington naštvaně třískl dveřmi. White přešel k malému, tohle po něm Wellington chtěl? White to nemohl udělat. Vzal náhrdelník, a napsal dopis kde všechno vysvětloval co se stalo čí je ten drobek. Strčil ho do proutěného košíku zabaleného v dece i s dopisem kde byl náhrdelník.  Tehdy ho po pár dnech odnesl v noci tam kde mohl být v bezpečí.   K Dunholomovy a Randolphovy. Sice nevěděl jak se o něho postarají a jestli vůbec. Ale jedno bylo jisté, když Wellington bude mít podezření drobka nebude hledat u Randoplha a Dunholma...
  A nastává zde druhá etapa Victorova života,  i když si tu první vůbec nepamatuje. Život s nimi, byl zvláštní. Každý den něco nového. Randolph i Dunholm ho učili pomalým tempem (nespěchali)    tomu co sami uměli. Ovšem Dunholm často musel na shromáždění Stříbrného řádu.   Takže se o malého Victora staral převážně Randolph, takže Victor bral za svého otce Randolpha. a Dunholm? Strýček.  Joo a pak tu byl další podivín do "rodiny" Jupiter Holmes. Řeč s ním byla to určitě. Vtipálek a optimista to se cení. Jupiter ho zase  naučil svým trikům. S vyjímkou toho jak se rychle opít..díky bohu.
  Nastávala puberta. A vy víte co to znamená. Zvídavé otázky. Pro Dunholma, Randoplha a dokonce i pro Jupitera to bylo nehezké období . Victor prakticky nezavřel pusu. Jediný čas kdy Holmese bolela hlava a z chlastu to nebylo. Vlastně přišla i osudová otázka, a to: "Kde je maminka?" V tu chvíli se všichni naráz zastavili. Chvíli to vypadalo jako kdyby zamrzl čas. Ale ve skutečnosti, v mysli Dunholma Randolpha a Holmese probíhal bleskurychlí rozhovor. Kdo mu to řekne jak mu to řekne a tak.  Nakonec mu to tedy řekl Randolph, a ten z toho nadšený nebyl. Ovšem, jeho reakce je překvapila. Sice měl oči plné slz a objal Randolpha který byl tím činem překvapený. Ale zřejmě  ním už byl tak dlouho že byl taky prostě realistický.
  Znáte ten pocit když si vás někdo zavolá na kobereček, aby vám řekl něco důležitého? To zažíval devatenácti letý Victor. Naproti němu seděl Randolph a něco držel v ruce. A vypadalo to že v té obálce bylo ještě něco. Randoplh začal pomalu a opatrně vyprávět co se vlastně stalo. Víte co bylo vtipný? Že Holmes náhle musel zpátky do svého domu..tak rychle v životě snad nemizel. A přesto že Victor by snesl asi hodně věcí, na konci když to Randolph dovyprávěl, mírně řečeno mu málem upadla čelist. Vzal si dopis a sám si ho přečetl. Takže Hide-White tomu vděčil za svůj život a za tohle velmi "povzbuzující" objasnění jeho pravých rodičů. Vzal si náhrdelník a zalezl beze slova do pokoje...od téhle chvíle se změnil.
  Horizont událostí? Když cítil podivné magické vlny který byli až moc silné. Za několik hodin  se jak k Randolphovy i k Victorovy dostala zpráva, která způsobila málem infarkt. Oba dva se okamžitě vydali k tomu místu, našli Dunholma, který z posledních chvil zašeptal "Musíte najít chlapce, má můj prsten..může to zastavit" . Tohle Victora změnilo ještě více. Celé to nabralo na obrátkách. Životy klidné,  to už nebyli. Našli toho kluka. A no, Wellington ho našel taky. Boj který proběhl však vyhráli. Každému se změnil , život. Když zašli k Holmesovy, dokonce se jim podařilo zjistit kdo zabil Dunholma. Nájemný vrah Francouz.  A pak když zjistili kdo ho  najal, no Victor nemohl mít svého otce raději-ironicky prosím vás.  Když zjistili, vše potřebné. Doslova vtrhli na zasedání Stříbrného řádu. No Mágové je neviděli rádi, ale přesto je vyslechli. Než to však mohli doříct. Objevil se tam Wellington s rybími lidmi. Tehdy se dva pohledy střetli, muž který stál  vedle Wellingtona a z toho všeho  nevypadal nadšeně se upřeně díval na Victora. Victor se po chvíli odtrhl, Wellington co dořekl svůj proslov dal na výběr , přidání k jeho řádů Úsvitu magie a nebo se nechat zamknout že je prý pak pustí až jeho plány budou dokončeny (Jen blázen by tomu věřil) Pohled Victora a Wellingtona se naštěstí nestřetli. No tak skupina kouzelníků byla na pár dní uvězněna.  Ale, ani to dlouho nevydrželo po pár dní utekli a Wellington je znova hledá. Hlavně toho kluk s Dunholmovým prstenem. Prozatím jsou v bezpečí, vědí o tom že tři artefakty dokáží prazdroj opět uzavřít. A že dva již mají, Dunholmův prsten  a Victorův náhrdelník. Zbývá třetí magický artefakt náramek...časuje málo.  
  Rodina:
  Otec: (Vlastní) Victor Wellington,  ("nevlastní") Randolph
  matka: Carolline Bloomer
  sourozenci: nemá
  Obrázek:  
  Zvířecí důvěrník: Krkavec-Raizel
  Strana:  Dunholmovi stoupenci
  Druh: Mág
  O tom kdo je jeho  pravý otec ví pouze Holmes  a Randolph, a nyní by opravdu nepomohlo kdyby to věděl někdo další.

   Právě je Tue Jan 22, 2019 3:54 am