Věk magie

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Stará dobrá Anglie, vše v normálu. A nebo ne?


3 posters

    Stará dobrá Anglie

    Savannah Rogers
    Savannah Rogers


    Poèet pøíspìvkù : 16
    Join date : 27. 01. 17
    Age : 25

    Stará dobrá Anglie - Stránka 2 Empty Re: Stará dobrá Anglie

    Příspěvek pro Savannah Rogers Sun Feb 05, 2017 10:43 pm

    Někde na ulici-Wellingtonův palác
    Krátce kývla na souhlas, že by měli jít brzy zpátky dovnitř, ale když jí se tolik nechtělo za strýčkem. Ale asi by měli vážně zpět. Nechtěla, aby ji ten nájemný vrah, jak ho označili, znovu našel. A tentokrát už by nemusela vyváznout. Takže souhlasit bylo lepší. Setkat se s ním -a nebo, až bude vevnitř, rychle se vymluvit a někde se zašít.
    Poté jí Victor sdělil informaci, která jí zezačátku připadala hrozně nedůležitá, ale seznámilo ji to s jedním faktem -nikdy si ten náramek nesundávat.
    "To bylo... upřímné." Povytáhla obočí a pokrčila rameny. I když ji to trochu zarazilo. Taky, kdo by chtěl umřít?
    Kolem bylo docela dost lidí a tak nekladla za divné, že šel někdo tak blízko k Victorovi, nicméně když už se napřahoval, nachystala se ho na to řádně upozornit, což ale nestihla, jelikož ji samotnou něco uvedlo do snu.
    Mračila se a opíraje se o zeď sledovala toho -očividně- Wellingtona. Byla vzhůru jen zhrua minutku, ale už jí mozek na plné obrátky pracoval. Měřila si ho pohledem a zatím zůstávala ve stínu rohu, tváříc se hrozně otráveně, jako kdyby umírala. Což byla jediná role, kterou kdy dostala ve školním divadle, takže to měla nacvičené. Byl svázaná, bohužel. I tak se však přišoupla trochu blíž, což mohlo být trochu humorné, ale což.
    "Nechci rušit Vaše zadumané civění, ale ráda bych si šla přepudrovat nos." Podotkla a odkašlala si. Na tváři jí hrál pobavený a lehce provokativný úšklebek, jaký měla vždy.
    "Chci vypadat naprosto neodolatelně, až mě budete zabíjet, protože nečekám, že by jste pošpinil svou pověst a nechal mě naživu." Vytvořily se jí malé ďolíčky, když se snažila o roztomilý úsměv, který byl snad ještě více provokativní.
    "Takže chci, aby Vám potom bylo líto, že jste zabil tak úžasného člověka a litoval toho do konce života, protože já bych v podstatě s takovýmhle vzhledem mohla být dvojitá agentka, že jo. A nikdo by to nepoznal. Protože herečka jsem taky dobrá. Vlastně já sama o sobě jsem úžasná, ale proto jste mě do téhle díry asi nešoupl, co?" Zamrkala v očekávání odpovědi poněkud pobaveného Wellingtona, jehož pozornost upoutala svým rádoby vtipným výstupem.
    "Těší mě, že se tu bavíte, ale toto není cirkus." Pronesl svým bouřkovým hlasem, který však nepatrně zmírnil pobavený hlas, kterým vyloženě dusil smích. Těžko říct, zda měl chuť smát se dívce, nebo jejím poznámkám.
    "Máš vskutku pravdu, děvčátko, nehodlám svou pověst ničitele pošpinit." Poslední slova téměř doslova plivl. A stále mu na tváři panoval povýšenecky sebevědomý výraz, kterým říkal, že je zcela nad věcí, ale to byla tak jediná věc, kterou měli v tuto chvíli společnou.
    "Musím uznat, že jsi docela mazaná, ale já jsem mnohem chytřejší než nějaké pubertální děcko, dvojitý agent na jakou stranu? Zapomeň." Řekl zcela rozhodně a povýšeně se na ni podíval. Ten pohled byl, jako kdyby byla odpad. Neměla vůbec právo na život. Na mágovu krev.
    "Ale kdo jsi. Holko?" Zaburácel jeho hlas místnotí tak studenou, jako chladný výraz v jeho mrtvých očích bez jiskry.
    "Jako kdyby jste to nevěděl. Vy víte přeci všechno." Prskla jedovatě a zamračila se. Wellington nijak nereagoval a pohledem se přenesl na druhého. To samé udělala i ona. Prohlédla si ho a potom se pohledem opět zaměřila na Wellingtona. A tak chvíli přeblikávala mezi oběma. A potom jí začalo docházet, proč se nijak neosočil, při její poznámce o tom, že je Victor mezi mágy očividně oblíbený. On nebyl. A oni si byli tak neodmyslitelně podobní. Jenomže to byla blbost a ona to věděla. Takže nad tím přestala dumat a prostě to odmítla přijmout, zavrhla to. Ale i přes to se rozhodla stáhnout pozornost zase na sebe.
    "A vy jste co? Já jenom, že Wellington zní, jako nějaké hrabství a ne jméno samozvaného budoucího vládce světa." Pokrčila rameny, jako kdyby jí bylo jedno, že tím může naštvat jednoho z nejmocnějších zlých mágů.
    Victor Bloomer
    Victor Bloomer


    Poèet pøíspìvkù : 15
    Join date : 29. 01. 17

    Stará dobrá Anglie - Stránka 2 Empty Re: Stará dobrá Anglie

    Příspěvek pro Victor Bloomer Sun Feb 05, 2017 11:13 pm

    Wellingtonův palác
    Pocit zmatenosti,  a jakési hluboké nenávisti k vlastnímu otci, který neví že je před ním svázaný jeho syn.  Doslova se modlil at mu to nedojde.  V rukou se mu objevila magická vlákna která se snažila nepozorovaně rozmotat to čím byl svázaný. Ale Wellington si toho určitě všimne není blbec. Ikdyž..
    Zatím co jim to Savannah dělala akorát horší, Victor honlivě přemýšlel . A to dost rychle. Ne.. zaútočit nemá cenu. Wellington  by je poslal k zemi  než by se nadáli . Překvapit ho strhnutím zdi a skočit oknem? To by udělal jen blázen..Na to má svůj život převelice rád. I když to nyní není růžové.  "Savannah,  asi se bavíš..ale tahle situace není na žerty" řekne jí poněkud naléhavě, ano Wellington se rád bavil. To věděl když mu ale dojde trpělivost bude zle. A víte co? Poprvé v životě se modlil k bohovy at Wellingtona nenapadne se kouknout do jejich hlav. Protože když mu to dojde.. Tak životu můžou udělat papá..Půjdou jako krmení pro rybí národ...
    Ale budiž,  byl celkem vděčný . Ale upřímně jakmile se na něj Wellington podíval z nějakého neznámého důvodu nemohl pokračovat v rozvazování. Polkl, věděl že Wellington je prakticky nejsilnější ze všech Mágů. Jeho aura hořela.  "Victore Mordere Wellingtone.." nyní bylo slyšet jak moc se přemáhá aby to znělo normálně. Ale přesto v tom byla jakási dávka hněvu nenávisti a odporu..a někde hluboko známka strachu. Ale prakticky Victor se plus mínus se svým -drahým- otcem vidí poprvé.
    "Nejsme důležití...Tvoji lidé chytili ty nesprávné" Jo tak tohle byla lež velikostí Big benu..tomu neuvěří, když už pro ně poslal je tu důvod. Ale to moc dobře věděl, tady hrál o čas. Protože až si všimnou že se nevrací začnou je hledat a jeho zvířecí důvěrník si ho najde. Stačí vydržet a neposrat to.
    "Co chceš..teda chcete?!" okamžitě se opravil, ačkoliv ho nenáviděl, přesto věděl že Wellington je jeho otec. Ale v tomhle případě by vážně za pravého otce měl i Holmese. A pak tu byla další možnost! Co když neví že  Victor a Savannah mají artefakty?! Co když jsou pouhou vábničkou na Dunholmův prsten?! U tohodle si nemůžete být jisti.
    "Savannah, pro naše životy,   mírni se trošku..já nechci znova skončit ve sklepení" poprosí opravdu naléhavě.
    Savannah Rogers
    Savannah Rogers


    Poèet pøíspìvkù : 16
    Join date : 27. 01. 17
    Age : 25

    Stará dobrá Anglie - Stránka 2 Empty Re: Stará dobrá Anglie

    Příspěvek pro Savannah Rogers Mon Feb 06, 2017 2:16 pm

    Wellingtonův palác

    Wellington se na Victora podíval a ještě jednou si ho tak ledabyle prohlédl, že bylo až povrchní, jak moc ho nezajímal jeho vzhled. Díval se na něj stále povýšeným pohledem s nosem tak nahoru, že snad ani neměl šanci pořádně poznat, že je to jeho syn. Byl to jeden z těch, kteří byli zcela zaslepeni mocí. Protože jeho překonat nešlo. Nebo ano?
    "Neřekl bych, že potřebujete, abych vám sděloval plán." Odpověděl jednoduše Victorovi a dále se tím nijak příliš nezabýval.
    Savannah hodila po Victorovi mladším pár nepříjemných pohledů typu 'sklapni už' a poté se obrátila zase na Wellingtona.
    "Já vám teda nechci lézt do zadku, protože předpokládám, že to by jste rychle prohlédl, vzhledem k tomu, že jste nejmocnější na světě, nebo tak něco, ale ráda bych podotkla, že se nemusíte ničeho bát, protože já jsem se svými schopnostmi mága tak na dně, že bych potřebovala doučování, čímž chci upozornit,že tu máte nepříjemné škrtivé provazy, za chvíli mi asi upadne ruka a jednoruká Savannah Rogersová by vám asi byla k ničemu." Pověděla zcela otevřeně a zamrkala, načež se trochu zavrtěla a zakroužila rameny. Protáhla si krk a potom se podívala na Victora mladšího o kterém tuto informaci odmítala přijmout.
    "Sakra věř mi trochu." Zamumlala tiše a protočila očima, aby to z Wellingtonova pohledu vypadalo spíš jako "Sakra bež do prdele."
    Podívala se znovu na Wellingotna a prohlédla si ho.
    "Takže, to tu máme nějaký význam, nebo tak něco?" Ptala se, jelikož ji zajímalo, co tam tedy dělají. A jestli vědí, že mají ty věci. Jak že jim to Victor mladší říkal? Už ani nevěděla, jaké bylo pojmenování těch cetek.
    "Malý a na první pohled bezvýznamný." Začal svým epickým hlasem Wellington a odkašlal si. "Když vás viděli vyjít z Big Benu, prostě vás sebrali." Pověděl. A stále tam tak stál, téměř nehybně, ale s neohroženým výrazem, jako kdyby ho nemohlo nic skolit.
    "Ale my tam byli jenom na prohlídce, hrozná doba, nemůžu si vyrazit se svým klukem, aniž by nás někdo zajal? Tohle už jsme řešili minulý týden." Zakourtila hlavou nechápavě Savannah, vypadalo to opravdu přesvědčivě, ale její nikdy nehynoucí sarkasmus v hlase ji prozradil.
    "To bylo pěkné, ale nevěřím ti." Řekl krátce Wellington. Jeden by řekl, že se pochybovačně a povýšenecky zasmál méně cenným lidem, ale to se nestalo, jen měl na tváři úšklebek podobný, jako Savannah, jen více... strašidelný.
    "Fajn, alespoň jsem to zkusila." Pokrčila rameny s povzdechem a znovu se trochu zavrtěla.
    "Ale teď vážně, nejde udělat něco s těmi provazy?"
    Victor Bloomer
    Victor Bloomer


    Poèet pøíspìvkù : 15
    Join date : 29. 01. 17

    Stará dobrá Anglie - Stránka 2 Empty Re: Stará dobrá Anglie

    Příspěvek pro Victor Bloomer Mon Feb 06, 2017 2:36 pm

    Wellingtonův palác.
    Ono mu to nedochází. Jupiiii. Hlavou mu prolétlo to co kdysi řekl Dunholm. Dokuď si to doopravdy nepřiznáš že Wellington je tvůj otec . Bude tě to omezovat. polknul. Nelíbilo se mu to. Ale teď musí nahnat čas."Ten povýšený pohled si nech. Jsem syn mága který mě už jako batole vinil za smrt matky která zemřela při porodu" nadechl se. Opravdu mu bylo líp. Nyní bylo jasné že mu to dojde.
    Po chvilkovém omámení však jeho provazy povolili. "Provazy jsou zbytečné. Jít proti tobě by byla šílené. Prakticky bys nás mohl zabít mávnutí ruky" odfrkne si. V tomhle Savannah prostě nevěří. Nezná ho. Prakticky ho nezná ani on. Ale on je zkušenější.
    Pak už pouze mlčel a soustředil se. Nebude to trvat dlouhou a Wellington přijde na tuhle kulišárnu. A zneviditelnit magická vlákna je hodně těžké. Potřeboval Savannah aspoň uvolnit provazy. To je vše co potřebuje.
    Jenom zarytě mlčel. Po tom co Savannah uvolnil provazy se mu zamotala hlava.. tse odsuď se asi jen tak nedostane

    Sponsored content


    Stará dobrá Anglie - Stránka 2 Empty Re: Stará dobrá Anglie

    Příspěvek pro Sponsored content


      Právě je Mon May 20, 2024 12:27 pm